FREEhost.UA best hosting in Ukraine

       ЧОМУ  SIP-панелі ?

- Короткі терміни будівництва;

 - Дешевше традиційного будівництва,  економія  на  опаленні;

 - Використання полегшеного фундаменту;

 - Можливість  будувати  у  будь-яку пору  року;

 - Висока довговічність;

 - Сейсмічно - стійкі (будинки  із  SIP панелей, побудовані за канадською технологією витримують землетруси до 9 балів).

       Канадська технологія будівництва ( SIP  технологія ) широко використовується для зведення житлових і комерційних будівель в світі. У США,

Канаді та Європі близько 80 % приватних будинків побудовано саме по SIP - технології .

        В основі канадської технології лежить використання SIP  панелей в якості основного будівельного матеріалу .Сама  SIP панель має досить просту структуру . Вона складається з двох плит OSB , між якими під тиском вклеюється шар пінополістиролу .

        OSB-3 (плита з орієнтованою плоскою стружкою) - багатошарова плита деревного походження (95% деревина), розроблена спеціально для застосування в будівельній індустрії. Слово «орієнтована» в абревіатурі говорить про те, що дерев'яна тріска в її структурі має різну орієнтацію: в зовнішніх шарах подовжню, у внутрішніх - поперечну. Такі плити відрізняються високою міцністю, вологостійкістю і легкістю обробки, що робить їх ідеальним будівельним матеріалом. Цікаво, що в будівельних колах OSB  плиту називають «поліпшеною деревиною».

        Серцевина SIP панелі - пінополістирол - не потребує представлення. Спінений стирол (в побуті пінопласт) на 2% складається з стиролу і на 98% з повітря. Пінополістирол екологічно чистий, має малу вагу, довгий термін експлуатації, а головне, ні з чим не порівнянні теплоізоляційні якості. Не дивно, що протягом більш як сорока років пінополістирол є найпопулярнішим будівельним утеплювачем в світі.

        Будинки з SIP панелей дуже теплі і міцні. Термін  зведення такого будинку на готовому фундаменті всього 2-3 тиждні, а вартість будівництва в два рази нижче, ніж цегельного або дерев'яного.