FREEhost.UA best hosting in Ukraine

        

       Канадська технологія будівництва SIP  технологія ) широко використовується для зведення житлових і комерційних будівель в світі. У США, Канаді та Європі близько 80 % приватних будинків побудовано саме по SIP - технології .

  

        В основі канадської технології лежить використання SIP  панелей в якості основного будівельного матеріалу .Сама  SIP панель має досить просту структуру . Вона складається з двох плит OSB , між якими під тиском вклеюється шар пінополістиролу .

       

        OSB-3 (плита з орієнтованою плоскою стружкою) - багатошарова плита деревного походження (95% деревина), розроблена спеціально для застосування в будівельній індустрії. Слово «орієнтована» в абревіатурі говорить про те, що дерев'яна тріска в її структурі має різну орієнтацію: в зовнішніх шарах подовжню, у внутрішніх - поперечну. Такі плити відрізняються високою міцністю, вологостійкістю і легкістю обробки, що робить їх ідеальним будівельним матеріалом. Цікаво, що в будівельних колах OSB  плиту називають «поліпшеною деревиною».

 

        Серцевина SIP панелі - пінополістирол - не потребує представлення. Спінений стирол (в побуті пінопласт) на 2% складається з стиролу і на 98% з повітря. Пінополістирол екологічно чистий, має малу вагу, довгий термін експлуатації, а головне, ні з чим не порівнянні теплоізоляційні якості. Не дивно, що протягом більш як сорока років пінополістирол є найпопулярнішим будівельним утеплювачем в світі.

 

        Будинки з SIP панелей дуже теплі і міцні. Термін  зведення такого будинку на готовому фундаменті всього 2-3 тиждні, а вартість будівництва в два рази нижче, ніж цегельного або дерев'яного.